Dünyaca ünlü DJ’ler Istanbulluları coşturdu

Frekans Fm | Mayıs 12, 2015 | 0 yorum

Dünyaca ünlü DJ’ler Istanbulluları coşturdu.Elektronik müziğin dev isimleri İstanbul'da sevenleriyle buluştu.One Colony, ‘DJs World Tour 2015’ turnesi kapsamında, elektronik müziğin efsane isimlerini İstanbul’da ağırladı. 

Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen gecede, elektronik müziğin dev isimleri Dimitri Vegas&Like Mike, Fedde Le Grand, Sunnery James&Ryan Marciano, Kura, Wolfpack ve Özcan Sayın sahne aldı. Efsane isimler performanslarıyla yaklaşık 17 bin müziksevere unutulmaz anlar yaşattı.

TÜRK BAYRAĞI AÇTILAR
DJMag Top 100 DJs 2014 listesinde 2’nci sıraya yerleşen elektronik müziğin en büyük duo’su Dimitri Vegas&Like Mike, geceye damga vurdu.
Sıra dışı şovları, sahne performansları ve ‘Tremor’, ‘Mammoth’, ‘Stampede’ gibi şarkılarıyla dünyanın çeşitli ülkelerinde milyonlarca hayranını mest eden Dimitri Vegas&Like Mike, ilk İstanbul performanslarında bir sürprize imza attı.

Gecenin finalini yapan ikili, sahnede Türk bayrağı açarak İstanbullu müzikseverleri selamladı. Hollandalı elektronik müzik duo’su Sunnery James&Ryan Marciano ise Türkçe konuşarak müzikseverleri selamladı. İkili, İstanbullu hayranlarından büyük alkış aldı.

HT MAGAZİN

Category:


Müziğin Tam Kalbine Ziyaret!:
Frekans FM, “Müziğin Tam Kalbine Ziyaret!” sloganı ile İstanbul merkezli olup, internet üzerinden yayın yapmaktadır.Pop ve Fantazi müzik formatında şarkılar çalmaktadır.

0 yorum